Bratsberg IL

Bratsberg IL

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 19 Oct
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 19 Oct
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 20 Oct
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 20 Oct
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 21 Oct
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 24 Oct
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 24 Oct
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 25 Oct
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 26 Oct
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 27 Oct
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 31 Oct
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 31 Oct
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 1 Nov
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 2 Nov
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 2 Nov
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 3 Nov
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 7 Nov
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 7 Nov
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 8 Nov
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 9 Nov
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 9 Nov
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 9 Nov
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 10 Nov
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 14 Nov
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 14 Nov
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 15 Nov
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 16 Nov
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 16 Nov
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 16 Nov
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 17 Nov
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 21 Nov
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 21 Nov
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 22 Nov
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 23 Nov
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 23 Nov
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 23 Nov
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 24 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 24 Nov
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 25 Nov
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 28 Nov
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 28 Nov
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 29 Nov
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 30 Nov
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 30 Nov
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 30 Nov
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 1 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 1 Dec
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 2 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 5 Dec
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 5 Dec
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 6 Dec
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 7 Dec
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 7 Dec
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 7 Dec
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 8 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 8 Dec
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 9 Dec
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 9 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 12 Dec
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 12 Dec
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 13 Dec
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 14 Dec
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 14 Dec
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 14 Dec
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 15 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 15 Dec
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 16 Dec
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 16 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 19 Dec
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 19 Dec
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 20 Dec
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 21 Dec
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 21 Dec
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 21 Dec
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 22 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 22 Dec
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 23 Dec
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 23 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 26 Dec
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 26 Dec
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 27 Dec
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 28 Dec
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 28 Dec
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 28 Dec
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 29 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 29 Dec
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 30 Dec
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 30 Dec
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 2 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 2 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 3 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 4 Jan 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 4 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 4 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 5 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 5 Jan 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 6 Jan 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 6 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 9 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 9 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 10 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 11 Jan 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 11 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 11 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 12 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 12 Jan 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 13 Jan 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 13 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 16 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 16 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 17 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 18 Jan 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 18 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 18 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 19 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 19 Jan 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 20 Jan 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 20 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 23 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 23 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 24 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 25 Jan 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 25 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 25 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 26 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 26 Jan 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 27 Jan 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 27 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 30 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 30 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 31 Jan 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 1 Feb 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 1 Feb 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 1 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 2 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 2 Feb 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 3 Feb 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 3 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 6 Feb 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 6 Feb 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 7 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 8 Feb 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 8 Feb 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 8 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 9 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 9 Feb 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 10 Feb 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 10 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 13 Feb 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 13 Feb 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 14 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 15 Feb 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 15 Feb 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 15 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 16 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 16 Feb 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 17 Feb 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 17 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 20 Feb 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 20 Feb 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 21 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 22 Feb 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 22 Feb 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 22 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 23 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 23 Feb 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 24 Feb 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 24 Feb 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 27 Feb 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 27 Feb 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 28 Feb 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Tue 1 Mar 2022
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
Tue 1 Mar 2022
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
Tue 1 Mar 2022
kl 19:30 - 21:00
Tabata
Wed 2 Mar 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball damer
Wed 2 Mar 2022
kl 20:30 - 21:30
Innebandy
Thu 3 Mar 2022
kl 17:30 - 18:30
Ski
Thu 3 Mar 2022
kl 19:00 - 20:30
Fotball senior
Sun 6 Mar 2022
kl 19:00 - 20:00
Fotball damer
Sun 6 Mar 2022
kl 20:00 - 21:30
Innebandy
Mon 7 Mar 2022
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 19 Oct
kl 19:30 - 21:00
Tabata
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 18:00 - 19:00
BUA 2
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 18:00
BUA 1
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 19:30 - 21:00
Fotball senior
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 17:00 - 18:30
kamp j12/13
Bratsberg IL  
  Les mer  
Powered by: Bloc